Tragiczna końcówka Romy. Podwójnie osłabiony rywal odrobił straty [WIDEO]

charnsitr / shutterstock.com
Piłkarze Cagliari Calcio zremisowali u siebie z AS Roma 2:2 (0:2) w drugim sobotnim meczu 15. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Sardegna Arena prowadzenie przyjezdnym zapewnił po niespełna kwadransie gry płaskim strzałem zza linii pola karnego Bryan Cristante. Cztery minuty przed przerwą podwyższył kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Serb Aleksandar Kolarov.
Pięć minut przed końcem kontaktowe trafienie głową uzyskał Rumun Artur Ionita, a remis gospodarzom uratował w doliczonym czasie gry w sytuacji sam na sam Marco Sau, gdy zespół z Sardynii grał już podwójnie osłabiony, bo czerwone kartki chwilę wcześniej zobaczyli Ceppitelli i Srna.
"Giallorossi" po szóstym remisie w sezonie przesunęli się na szóste miejsce w tabeli. Drużyna z Sardynii natomiast po raz ósmy w bieżących rozgrywkach podzieliła się punktami z rywalami i jest trzynasta w klasyfikacji.