Trener Duńczyków: Różnica między Polską a Danią? Robert Lewandowski!

ASInfo
Polacy pokonali Duńczyków 3:2 w meczu eliminacji do mistrzostw świata. Po meczu głos na konferencji prasowej zabrał selekcjoner reprezentacji Danii, Age Hareide.

– Pierwsza połowa była dla nas nieudana. Druga już okazała się zdecydowanie lepsza, chociaż jej początek był katastrofalny. Udało nam się jednak obudzić i z tego jestem zadowolony. Szkoda niewykorzystanych szans. Jeśli miałbym wskazać różnicę pomiędzy reprezentacją Polski i Danii, jest nią Robert Lewandowski

Zdecydowanie zbyt łatwo pozwoliliśmy rywalowi zdobyć bramki, zwłaszcza trzecią. Popełnialiśmy drobne błędy, które okazały się katastrofalne w skutkach. Jako drużyna nie funkcjonowaliśmy dobrze w pierwszej połowie

Pierwsze dwadzieścia minut spotkania było dla nas dość dobre, ale następnie utraciliśmy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Rzut karny był rzeczą nie do przewidzenia, ale ogólnie jestem umiarkowanie zadowolony z przebiegu spotkania -

Nie zamierzam komentować gry poszczególnych zawodników, dopóki nie zobaczę raz jeszcze tego meczu. W pierwszej połowie brakowało nam zgrania, dokładności w grze. Inna sprawa, że Polacy świetnie spisywali się w defensywie, a gdy dodamy do tego jednego z najlepszych napastników na świecie, wszyscy widzimy, jak to się kończy -