Triumf Hiszpanii po golu w ostatnich minutach! "La Roja" ledwo poradziła sobie z Gruzją [WIDEO]

Pressfocus/Meng Dingbo
Hiszpania po emocjonującym spotkaniu pokonała Gruzję 2:1. Decydująca bramka padła w ostatnich sekundach spotkania.
Hiszpanie mieli dziś ogromne problemy ze skutecznością. Podopieczni Luisa Enrique kreowali sobie sytuacje, ale Alvaro Morata czy Bryan Gil nie potrafili wyprowadzić drużyny na prowadzenie.
Pod koniec pierwszej połowy to Gruzja nieoczekiwanie zaskoczyła faworyzowaną "La Roję". W 44. minucie Khvicha Kvaratskhelia urwał się defensywie rywali i płaskim strzałem po ziemi pokonał Unaia Simona.
W drugiej części gry Hiszpania rzuciła się do odrabiania strat. W 56. minucie doskonałym zagraniem popisał się Jordi Alba, który odnalazł w polu karnym Ferrana Torresa. Napastnik Manchesteru City precyzyjnym uderzeniem doprowadził do remisu.
W kolejnych minutach Gruzini bronili się bardzo pewnie. Wydawało się, że uda im się dowieźć remis do końca. W doliczonym czasie gry jednak Hiszpania zadała decydujący cios. Jordi Alba zanotował drugą asystę tego wieczoru, a do siatki trafił Dani Olmo.
Drużyna Luisa Enrique urwała się ze stryczka. Kilka dni temu Hiszpanie zremisowali 1:1 z Grecją. Tym razem udało im się zgarnąć komplet punktów, chociaż styl gry nie był przekonujący.
Adam Kłos28 Mar 2021 · 19:54