Trzecie z rzędu zwycięstwo TSG Hoffenheim

4028mdk09, wikipedia
Piłkarze TSG Hoffenheim wygrali u siebie z Herthą Berlin 2:0 (1:0) w pierwszym niedzielnym meczu 29. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Wirsol Rhein-Neckar Arena w Sinsheim prowadzenie gospodarzom zapewnił szesnaście minut przed przerwą precyzyjnym płaskim uderzeniem w długi róg zza linii pola karnego Nadiem Amiri.
Niespełna kwadrans przed końcem podwyższył strzałem głową Reiss Nelson. Anglik wykorzystał dokładne dośrodkowanie w pole karne Nico Schulza.
Dzięki trzeciej z rzędu i dwunastej w sezonie wygranej podopieczni Juliana Nagelsmanna awansowali na szóste miejsce w tabeli. "Die Alte Dame" doznała natomiast dwunastej w bieżących rozgrywkach porażki i spadła na jedenastą lokatę w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński14 Apr 2019 · 15:33