Trzecie zwycięstwo Lazio Rzym w Lidze Europy

Cineberg/Shutterstock
OGC Nice uległo u siebie Lazio Rzym 1:3 (1:1) w najciekawiej zapowiadającym się meczu trzeciej kolejki grupy K rozgrywek Ligi Europy.
Na Allianz Riviera prowadzenie gospodarzom już po czterech minutach gry zapewnił strzałem głową Mario Balotelli. Na trafienie Włocha odpowiedział zaledwie minutę później Ekwadorczyk Felipe Caicedo, wykorzystując fatalny błąd bramkarza rywali.
Po zmianie stron losy konfrontacji rozstrzygnął Sergej Milinković-Savić. Reprezentant Serbii dwukrotnie celnie przymierzył do siatki miejscowych po strzałach z pola karnego.
"Biancocelesti" dzięki trzeciej wygranej umocnili się na prowadzeniu w tabeli. "Les Aiglons" doznali natomiast pierwszej porażki, ale zachowali drugą lokatę. Klasyfikację zamykają z punktem w dorobku Vitesse Arnhem i SV Zulte-Waregem.