Trzy kwadranse Kapustki. Polak znów zmieniony w przerwie meczu

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Eintracht Frankfurt zremisował przed własną publicznością z SC Freiburg 1:1 (1:0) w meczu 18. kolejki niemieckiej ekstraklasy. Bartosz Kapustka został zmieniony w przerwie spotkania.
Na Commerzbank-Arena prowadzenie pierwsi objęli gospodarze. W 28. minucie dośrodkowanie w pole karne głową przedłużył Timothy Chandler, Sebastien Haller umieścił piłkę w siatce.
Goście doprowadzili do wyrównania w 51. minucie. Wówczas Christian Gunter zagrał futbolówkę z rzutu rożnego, a dopadł do niej Robin Koch, który uderzeniem głową pokonał golkipera rywali.
W barwach drużyny przyjezdnej mecz w wyjściowej jedenastce rozpoczął Bartosz Kapustka. Reprezentant Polski opuścił plac gry w 46. minucie i został zmieniony przez Mohameda Dragera. Był to szósty ligowy występ skrzydłowego w tym sezonie.
Całe spotkanie na ławce rezerwowych gości przesiedział polski bramkarz, Rafał Gikiewicz. Podopieczni Niko Kovaca zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli Bundesligi, z kolei gracze Christiana Streicha plasują się na 13. pozycji.