Udinese lepsze od Sassuolo. Kilka minut Łukasza Teodorczyka

1000logos.net/Udinese Calcio
Udinese Calcio wygrało u siebie z US Sassuolo Calcio 3:0 w pierwszym niedzielnym meczu Serie A. Dla "Zebr" to siódme zwycięstwo w tym sezonie.
Gospodarze pierwszego gola strzelili w 14. minucie spotkania. Bramkę zdobył Stefano Okaka. Miejscowi zwycięstwo przypieczętowali w drugiej połowie. Na 2:0 trafił Ken Sema, a wynik ustalił w doliczonym czasie gry Rodrigo De Paul.
W 85. minucie meczu na murawie pojawił się Łukasz Teodorczyk.
Po tym zwycięstwie podopieczni Luki Gottiego zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 24 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z AC Milan. Najpierw jednak zmierzą się w Turynie w spotkaniu Pucharu Włoch z Juventusem.
Natomiast zespół prowadzony przez Roberto De Zerbiego plasuje się na 14. pozycji z 19 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Torino FC.
Adam Nowacki12 Jan 2020 · 14:31