Union Berlin - Heidenheim: Gol polskiego bramkarza w ostatniej minucie! Wynik meczu, składy, bramki

Polski bramkarz strzelił gola w 2. Bundeslidze! Trafił w ostatniej minucie! [WIDEO]
YouTube
1. FC Union Berlin zremisował u siebie z 1. FC Heidenheim 1846 1:1 (0:0) w niedzielnym meczu 9. kolejki rozgrywek niemieckiej 2. Bundesligi.
Na Stadion An der Alten Foersterei całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Rafał Gikiewicz.
Dwanaście minut po przerwie polskiego bramkarza zaskoczył strzałem głową z bliska Robert Nesta Glatzel. W czwartej minucie doliczonego czasu gry Gikiewicz podbiegł pod pole karne rywali i zdobył wyrównującą bramkę.
Stołeczna drużyna zachowała miano niepokonanej i po piątym remisie w tym sezonie przesunęła się na drugą lokatę w klasyfikacji.
Zespół z Badenii-Wirtembergii natomiast po trzecim podziale punktów w bieżących rozgrywkach jest na dziesiątej pozycji w tabeli.