Urał Jekaterynburg lepszy od beniaminka. Grał Rafał Augustyniak

alphaspirit / shutterstock
Urał Jekaterynburg pokonał u siebie FK Soczi 3:1 (1:1) w jedynym poniedziałkowym meczu siódmej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na Stadionie Centralnym w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł na murawę Rafał Augustyniak. Michał Kucharczyk obserwował natomiast zawody z ławki rezerwowych.
Prowadzenie "Trzmielom" zapewnił po szesnastu minutach gry Rumun Eric Cosmin Bicfalvi, wykorzystując podyktowany rzut karny. Dwie minuty przed przerwą wyrównał z bliska Anton Zabolotny.
Szesnaście minut przed końcem Andrej Panjukow popisał się efektownym i co ważniejsze skutecznym strzałem głową, po dośrodkowaniu w pole karne Nikołaja Dimitrowa, który pięć minut przed końcem ustalił wynik kapitalnym uderzeniem z dystansu.
Urał po trzecim zwycięstwie w sezonie awansował na ósme miejsce w tabeli. Beniaminek doznał natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał przedostatni.
Kamil Kaczmarek26 Aug 2019 · 19:03