Urban: Mamy ogromne problemy ze zdobywaniem bramek

ASInfo
Szkoleniowiec poznańskiego Lecha, Jan Urban jest przekonany, że w drugiej połowie niedzielnego pojedynku z Cracovią lechici zdominowali rywala. Poznańscy piłkarze przegrali jednak z Pasami 0:2.

Pierwsza połowa była zdecydowanie pod dyktando Cracovii, która swoją przewagę udokumentowała dwoma golami. Gospodarze na przerwę schodzili z zasłużonym prowadzeniem -

W drugiej części meczu to my dominowaliśmy, ale tak naprawdę to był koncert nieskutecznej gry w naszym wykonaniu. Czasami można być sfrustrowanym, bo zdarza się, że nie można trafić do siatki rywala. Ta druga część spotkania pokazała nam jednak, jak ogromne mamy problemy ze zdobywaniem bramek -

Cieszy pojawienie się na boisku Marcina Robaka, który wrócił do nas po bardzo długiej przerwie. Po jego wejściu było widać, że potrafi utrzymać się przy piłce, a my mamy komu dośrodkowywać futbolówkę. Liczę na to, że w przyszłości ten zawodnik bardzo nam się przyda