Urugwaj znowu nie zachwycił! Wpadka bramkarza i gol Suareza dały trzy punkty [VIDEO]

AGIF/Shutterstock
Reprezentacja Urugwaju wygrała z Arabią Saudyjską 1:0 w swoim drugim meczu mistrzostw świata w Rosji.
Urugwajczycy zdobyli bramkę w 23 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z piłką minął się golkiper Arabii Saudyjskiej, a do pustej bramki futbolówkę głową wpakował Luis Suarez.
W następnych minutach widzieliśmy sporo okazji podbramkowych po jednej i drugiej stronie. Oba zespoły były jednak bardzo nieskuteczne i ostatecznie zakończyło się na minimalnym zwycięstwie Urugwaju 1:0.
W tej chwili Urugwaj i Rosja mają po sześć punktów w grupie A i to te dwa zespoły w ostatniej kolejce powalczą o pierwsze miejsce.