Valencia CF pokonała Villarreal. Jasper Cillessen obronił rzut karny [WIDEO]

Valencia pokonałaVillarreal. Cillessen obronił rzut karny [WIDEO]
EFECREATA.COM
Valencia CF pokonała u siebie Villarreal CF 2:1 (0:0) w ostatnim sobotnim meczu 15. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de Mestalla goście mogli prowadzić już po kwadransie gry, ale Holender Jasper Cillessen znakomicie obronił rzut karny wykonywany przez Gerarda Moreno.
Cztery minuty po zmianie stron wynik otworzył w sytuacji sam na sam Rodrigo, któremu znakomicie zagrywał z połowy boiska Maximiliano Gomez. Pięć minut później wyrównał płaskim strzałem przy słupku Senegalczyk Andre-Frank Zambo.
Losy konfrontacji rozstrzygnął dwadzieścia minut przed końcem meczu efektownym wolejem z narożnika pola karnego Ferran Torres. "Nietoperze" po szóstym zwycięstwie w sezonie awansowali na siódme miejsce w tabeli.
"Submarinos" doznali natomiast trzeciej porażki z rzędu i spadli na trzynastą lokatę w klasyfikacji.