Valencia zremisowała z Leganes

charnsitr / shutterstock.com
CD Leganes zremisował u siebie z Valencia CF 1:1 w pierwszym niedzielnym meczu 25. kolejki hiszpańskiej La Liga. To czwarty remis drużyny z Mestalla z rędu.
Goście gola strzelili w 22. minucie po rzucie wolnym. W pole karne dośrodkował Carlos Soler, a bramkę głową strzelił Geoffrey Kondogbia. Wyrównał w 89. Minucie Martin Braithwaite.
Podopieczni Maurcio Pellegrino mają 30 punktów i zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Levante UD.
Natomiast zespół prowadzony przez Marcelino Garcię Torala plasuje się na ósmej pozycji z 33"oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Athletic Bilbao. Najpierw "Los Ches" zagrają u siebie w rewanżowym spotkaniu półfinałowym w Pucharze Króla z Betisem Sewilla. W pierwszym meczu w stolicy Andaluzji był remis 2:2.
Daniel Makarewicz24 Feb 2019 · 14:14