Villarreal inkasuje trzy punkty w starciu z Sevillą

EFECREATA.COM / shutterstock.com
Sevilla FC uległa u siebie Villarreal CF 1:2 (0:1) w czwartym niedzielnym spotkaniu 17. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie przyjezdnym zapewnił z bliska po niespełna kwadransie gry Raul Albiol. Szesnaście minut po zmianie stron wyrównał efektownym uderzeniem pod poprzeczkę Munir El Haddadi.
Szesnaście minut przed końcem gości przybliżył do sukcesu Karl Brillant Toko Ekambi. Kameruńczyk dopełnił tylko formalności z kilku metrów po zagraniu Manuela Triguerosa.
"Submarinos" po szóstym zwycięstwie w sezonie umocnili się na trzynastym miejscu w tabeli. Zespół z Andaluzji doznał natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na trzeciej lokacie w klasyfikacji.