Villarreal wygrało z Levante przed własną publicznością

LevanteMedia / shutterstock.com
Piłkarze Villarreal FC pokonali przed własną publicznością UD Levante 2:1 (1:0) w meczu 20. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na El Madrigal pierwsza bramka padła w 26. minucie. Wówczas sędzia spotkania podyktował rzut karny na rzecz gospodarzy, a jedenastkę na gola pewnym strzałem zamienił Manuel Trigueros.
Drugiego gola dla "żółtej łodzi podwodnej" strzelił Dienis Czeryszew. W 50. minucie rosyjski pomocnik wykorzystał podanie Enesa Unala i bez problemów umieścił futbolówkę w siatce.
Jedyną bramkę dla gości zdobył już w doliczonym czasie gry Marti Roger z rzutu karnego.
Podopieczni Javiera Calleja Revilli zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli La Liga, z kolei zespół prowadzony przez Juana Ramona Muniza plasują się na 16. pozycji.