Ważne zwycięstwo Chojniczanki. Ciągle ma szanse na utrzymanie w I lidze

Lens Strong / Shutterstock.com
GKS Jastrzębie przegrał u siebie z Chojniczanką Chojnice 1:3 (0:3) w meczu 28. kolejki Fortuna 1. Ligi. Dla gości to siódme zwycięstwo w sezonie.
Piłkarze z Chojnic losy spotkania rozstrzygnęli już do przerwy. Dwa gole strzelił Janusz Surdykowski. Potem nad Jastrzębiem zaczął padać grad i mecz został przerwany.
Po wznowieniu gry goście zdobyli trzecią bramkę za sprawą Mateusza Kuzimskiego. Gospodarze w 78. minucie zanotowali honorowe trafienie. Rzut karny wykorzystał Marek Mróz.
Dla Chojniczanki to bardzo ważna wygrana. Zespół z Chojnic jest na siedemnastej pozycji z dorobkiem 26 punktów i pozostaje w grze o utrzymanie.
GKS Jastrzębie natomiast po czwartym kolejnym spotkaniu bez wygranej zajmuje siódme miejsce, ma na koncie 38 punktów.
Marcin Karbowski26 Jun 2020 · 20:14