Ważne zwycięstwo Villarrealu

Bukharev Oleg/Shutterstock
Villarreal CF pokonał u siebie CD Leganes 2:1 (0:0) w czwartym niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de la Ceramica prowadzenie gospodarzom zapewnił niespełna dwadzieścia minut po przerwie Carlos Bacca. Kolumbijczyk dobił piłkę z bliska po interwencji Ivana Cuellara Sacristana.
Dziesięć minut przed końcem podwyższył precyzyjnym uderzeniem z narożnika pola karnego w długi róg Karl Brillant Toko Ekambi. Kameruńczykowi świetnie dogrywał na czystą pozycję Santi Cazorla.
Trzy minuty przed końcem kontaktowe trafienie z rzutu karnego uzyskał Marokańczyk Nabil El Zhar. Zespół z Kastylii na więcej jednak nie było już stać i po dwunastej porażce w sezonie pozostał na dwunastej lokacie w tabeli.
"Submarinos" natomiast po drugiej wygranej z rzędu awansowali na czternastą pozycję w klasyfikacji i mają cztery punkty przewagi nad otwierającym strefę spadkową Realem Valladolid.
Kamil Kaczmarek21 Apr 2019 · 21:00