Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Wenger: Zbyt łatwo straciliśmy obie bramki

1 gru 2016 | 10:44 3
Źródło zdjęcia: CosminIftode / Shutterstock.com
Szkoleniowiec Arsenalu Londyn Arsene Wenger nie ukrywał rozgoryczenia po przegranej 0:2 z Southampton FC w ćwierćfinale Pucharu Ligi Angielskiej.

"Święci", którzy oba gole zdobyli jeszcze przed przerwą, w półfinałowym dwumeczu zmierzą się przeciwko Liverpool FC.

- Zagraliśmy bardzo słabo, szczególnie w pierwszej połowie. Sami sobie zrobiliśmy mocno pod górkę. Nie byliśmy wystarczająco skuteczni w defensywie i zbyt łatwo straciliśmy obie bramki - przyznał Wenger w rozmowie z oficjalną stroną Arsenalu.

- Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu, ale to był ten wieczór, podczas którego mogliśmy nie zdobyć gola nawet grając przez dwie godziny. Nie byliśmy jednak wystarczająco uważni w pierwszej połowie i zapłaciliśmy za to
- kontynuował francuski menedżer "Kanonierów".

- W drugiej połowie rywale cofnęli się i bardzo dobrze się bronili. Nie można dawać drużynie z Premier League handicapu dwóch goli do przerwy. Nie potraktowaliśmy tego meczu ulgowo, bo grało wielu naszych najlepszych piłkarzy. Żałuję tej porażki - dodał opiekun Arsenalu Londyn.

TAK ({{yes_percentage}}%)
NIE ({{100 - yes_percentage}}%)
Oddanych głosów: {{total_votes}}
Dyskusja 3
1 gru 2016 | 15:53
+1
dziadek robi ostatnio sporo błędów ale Arsenal znów zacznie wygrywać to zmienicie zdanie.
1 gru 2016 | 11:39
+1
Fatalny mecz Arsenalu, bez Kościelnego z tyłu i Sancheza z przodu żaden zawodnik nie potrafił być boiskowym liderem. Można tłumaczyć młodych niedoświadczonych piłkarzy którzy dostali szansę w tym meczu, jednak również fatalny mecz Ramseya, który kompletnie niewidoczny ,coś próbował Iwobi jednak to za mało na świętych. Perez biegał zagubiony jak dziecko we mgle.
+1
Oj Arsę.. Wspolczuje kibicom takiego dziada za trenera. Pora spierdalac chyba lowic ryby i grac w brydza.