Werder Brema wygrał dwumecz barażowy i zostaje w Bundeslidze na kolejny sezon

Michael715/shutterstock.com
Werder Brema zremisował w drugim barażowym meczu zremisował z Heidenheim 2:2. Ten wynik oznacza, że piłkarze Floriana Kohfeldta zostają w Bundeslidze.
W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł bezbramkowy remis. Dzisiejsze starcie rozpoczęło się po myśli ekipy z Bremy. Już w 3. minucie piłka ugrzęzła w siatce Heidenheim. Do własnej bramki trafił Theuerkauf.
Wynik 0:1 utrzymywał się aż do 85. minuty. Wówczas nadzieje gospodarzy odżyły. Na listę strzelców wpisał się Kleindienst. Remis jednak nie dawał Heidenheim awansu. Zespół ruszył do frontalnego ataku i został skarcony. W 94. minucie Augustinsson trafił do pustej bramki.
Wynik spotkania trzy minuty później ustalił Kleindienst, który pewnie wykorzystał rzut karny. Ten gol nie miał jednak znaczenia dla losów rywalizacji. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, a ten wynik oznacza, że piłkarze Floriana Kohfeldta zostają w Bundeslidze.
Daniel Makarewicz06 Jul 2020 · 22:44