West Ham United zremisował z Leicester City, grał Łukasz Fabiański

Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com
West Ham United zremisował z Leicester City 2:2 (1:0) w sobotnim meczu 35. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Stadionie Olimpijskim w Londynie całe zawody między słupkami "Młotów" zaliczył Łukasz Fabiański. Bramkarza reprezentacji Polski w drugiej połowie zaskoczyli strzałami z pola karnego Jamie Vardy i Harvey Barnes, który uratował punkt przyjezdnym już w doliczonym czasie gry.
Osiem minut przed przerwą prowadzenie stołecznej drużynie zapewnił efektownym uderzeniem głową Michail Antonio. Osiem minut przed końcem natomiast przymierzył celnie z bliska Lucas Perez. Hiszpan dobił z kilku metrów piłkę po strzale w słupek Gwinejczyka Pedro Obianga.
Podopieczni Manuela Pellegriniego po siódmym podziale punktów z rywalami w tym sezonie umocnili się nieznacznie na jedenastym miejscu w tabeli. "Lisy" natomiast po szóstym remisie w bieżących rozgrywkach są na ósmej lokacie w klasyfikacji.