Wielbłąd sędziego w hicie Premier League! Arbiter podyktował karnego, choć Lloris sfaulował Sterlinga przed polem karnym! [VIDEO]

screen z youtube.com
Manchester City pokonał Tottenham 3:1 w wyjazdowym meczu 34. kolejki Premier League. Jedną z bramek goście strzelili po rzucie karnym - sędzia podyktował go za faul... poza polem karnym.
Pełną relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
W mecz zdecydowanie lepiej weszli goście. Piłkarze Guardioli dominowali i w 22. minucie udokumentowali tę przewagę golem, gdy doskonałe podanie Kompany'ego wykorzystał Jesus.
Chwilę później było już 2:0 dla gości, gdy rzut karny pewnie wykonał Gundogan. Niemiec nie dał Llorisowi żadnych szans.
Co jednak ważniejsze, to fakt, że tego karnego w ogóle nie powinno być. Sędzia popełnił ogromny błąd, bowiem sprawca owej jedenastki, Lloris, sfaulował Sterlinga przed polem karnym.
I jeszcze jedno ujęcie:
I kolejne:
Gospodarze nie załamali się, tylko próbowali odpowiedzieć. Przez pierwsze pół godziny wyglądali bardzo przeciętnie, ale w końcówce pierwszej części meczu zaatakowali.
To opłaciło się, gdyż Eriksen zdobył kontaktowego gola. Do szatni gospodarze schodzili z nadzieją na odrobienie straty.
W drugiej połowie gospodarze mocno zaczęli, ale nie udało im się zdobyć bramki. Prowadzenie City podwyższył za to Sterling, który z bliska wpakował piłkę do bramki Tottenhamu.
W końcówce wynik nie uległ już zmianie. Goście ostatecznie wygrali 3:1.