Wielka niespodzianka w Pucharze Narodów Afryki. Ghana pożegnała się z turniejem [WIDEO]

Ghana pożegnała się z Pucharem Narodów Afryki. Wszystko przez porażkę 2:3 w spotkaniu z reprezentacją Komorów.
Ghana przegrywała od 4. minuty. Wtedy do siatki trafił El Fardou Ben i była to pierwsza bramka w historii występów Komorów w Pucharze Narodów Afryki.
Od 25. minuty dzisiejszego spotkania Ghana grała w dziesiątkę. Czerwoną kartkę obejrzał bowiem Andrew Ayew.
W 62. minucie Fardou Ben do bramki dołożył asystę. Prowadzenie Komorów podwyższył Ahmed Mogni.
Ghana grająca w osłabieniu zdołała jednak doprowadzić do remisu. Na listę strzelców wpisali się Richmond Boakye i Alexander Djiku.
W końcówce spotkania Mogni skompletował dublet, pieczętując zwycięstwo swojej drużyny. Z grupy C do fazy pucharowej awansowały Maroko i Gabon.
Adam Kłos18 Jan 2022 · 22:21
Źródło: Twitter