AS Roma znów zawiodła! Drużyna Jose Mourinho przegrała z beniaminkiem Serie A [WIDEO]

Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Kolejny nieudany mecz Romy. Drużyna Jose Mourinho przegrała na wyjeździe z Venezią 2:3.
Roma w ostatnich tygodniach notuje słabe wyniki. Z sześciu meczów, które poprzedzały wyjazd do Wenecji, wygrała tylko jeden. W tym okresie zaliczyła też kompromitującą klęskę z Bodo/Glimt 1:6.
Wydawało się, że mecz z beniaminkiem może pomóc w poprawie nastrojów w rzymskim klubie. Tak się jednak nie stało.
Mecz zaczął się fatalnie dla Romy. Venezia objęła prowadzenie już w 3. minucie, gdy piłkę w bramce umieścił Caldara.
Goście odpowiedzieli w końcówce pierwszej połowy. Najpierw skuteczny cios wyprowadził Shomurodov, który wyrównał w 43. minucie.
W doliczonym czasie pierwszej części Roma objęła prowadzenie. Znów ważną rolę odegrał Shomurodov, który dośrodkował w pole karne. Tam piłkę przyjął Abraham, przepchnął się z rywalem i z bliska pokonał bramkarza.
Druga połowa należała do gospodarzy. W 65. minucie z rzutu karnego wyrównał Aramu.
Venezia gola na wagę zwycięstwa strzeliła w 74. minucie. Po szybkiej akcji sam na sam z Patricio znalazł się Okereke i bez problemu trafił do siatki.
Mourinho próbował ratować sytuację zmianami. W końcówce na boisku pojawił się też Nicola Zalewski, ale goście nie odrobili strat.
Marcin Karbowski07 Nov 2021 · 14:26