Wielki mecz Anthony'ego Martiala! Francuz dał zwycięstwo Manchesterowi United [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Manchester United wygrał u siebie z Sheffield United 3:0 (2:0) w meczu 31. kolejki Premier League. Dla gospodarzy to trzynaste zwycięstwo w sezonie.
Bohaterem spotkania był Anthony Martial, który przed przerwą dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Najpierw trafił z bliska po dośrodkowaniu Marcusa Rashforda. Tuż przed zejściem do szatni Francuz uderzył z pierwszej piłki z pola karnego. Tym razem asystował mu Aaron Wan-Bissaka.
W 74. minucie Martial skompletował hat-tricka, wykorzystując sytuację sam na sam. Ponownie znakomitym podaniem obsłużył go Rashford.
W tabeli Premier League Manchester United jest piąty, mając na koncie 49 punktów. Taki sam dorobek ma zespół Wolverhampton Wanderers, który w środowy wieczór pokonał AFC Bournemouth 1:0. W barwach "Wisienek" rezerwowym był Artur Boruc.
Sheffield United zajmuje ósmą lokatę z 44 punktami.
Marcin Karbowski24 Jun 2020 · 22:00