Wielki tercet wygrał mecz dla PSG

CosminIftode/Shutterstock
Paris Saint-Germain pokonał u siebie Angers SCO 3:1 w pierwszym sobotnim meczu 3. Kolejki francuskiej Ligue 1.
Wynik spotkania na Parc des Princes otworzył bardzo szybko Edinson Cavani. W 22. minucie rzut karny wykorzystał Thomas Mangani i do przerwy niespodziewanie był remis.

W 51. minucie na 2:1 dla gospodarzy trafił Kylian Mbappe. Następnie Francuz zanotował asystę przy bramce Neymara.
Dla podopiecznych Thomasa Tuchela było to trzecie zwycięstwo w sezonie. PSG jest liderem tabeli z komplet punktów. W następnej kolejce zagra z Nimes Olympique.
Natomiast zespół prowadzony przez Stephane Moulina nie zdobył jeszcze ani jednego punktu i plasuje się na przedostatniej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Lille OSC.
Kamil Kaczmarek25 Aug 2018 · 18:59