Wielkie emocje w derbach Nowego Jorku. Dwie czerwone kartki!

lev radin / shutterstock.com
New York City zremisował z New York Red Bulls 1:1 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Sędzia pokazał gospodarzom spotkania dwie czerwone kartki.
W 37. minucie prowadzenie objęli Red Bulls. Na listę strzelców wpisał się Bradley Writght-Phillips. Kilka chwil później sytuacja City była jeszcze trudniejsza. Czerwoną kartkę otrzymał Eloi Amagat.
Mimo gry w osłabieniu, gospodarze zdołali doprowadzić do remisu. W 52. minucie gola na 1:1 strzelił David Villa. Na nieco kwadrans przed końcem arbiter usunął kolejnego gracza City. Przedwcześnie do szatni musiał udać się także Ebenzeer Ofori. Red Bulls nie potrafili wykorzystać podwójnej gry w przewadze i wynik nie uległ już zmianie.
Po tym spotkaniu obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli Konferencji Wschodniej. Drudzy Red Bulls mają punkt więcej od trzecich City.
Kamil Kaczmarek23 Aug 2018 · 08:27