"Wilki" przegrały w Hanowerze

Otto Born / Shutterstock.com
Hannover 96 pokonał u siebie VfL Wolfsburg 2:1 (1:0) w jedynym piątkowym meczu jedenastej kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na HDI-Arena prowadzenie dla gospodarzy uzyskał niespełna kwadrans przed przerwą Linton Maina, który zaskoczył golkipera rywali efektownym wolejem po dośrodkowaniu w pole karne Ihlas Bebou.
Togijczyk siedemnaście minut po zmianie stron podwyższył z rzutu karnego. Osiem minut przed końcem kolejną podyktowaną "jedenastkę" wykorzystał Holender Wout Weghorst, uzyskując kontaktowe trafienie. Na więcej jednak gości nie było już stać.
"Die Roten" po drugim zwycięstwie w sezonie nadal otwierają strefę barażowo-spadkową tabeli. "Wilki" doznały czwartej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i zajmują jedenastą lokatę w klasyfikacji.