Wisła Kraków słabsza w sparingu od MSK Żilina

asinfo
Wisła Kraków uległa MSK Żilina 1:2 (0:1) w sobotnim sparingu rozegranym w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Jedynego gola dla "Białej Gwiazdy" zdobył dwadzieścia minut po przerwie Marcin Wasilewski. Wcześniej prowadzenie dla zespołu ze Słowacji uzyskał z rzutu karnego Eugeniu Cociuc.
Losy konfrontacji rozstrzygnęły się dopiero minutę przed końcem, kiedy to niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki Rafał Pietrzak.
Trzynastokrotni mistrzowie Polski nowy sezon LOTTO Ekstraklasy rozpoczną w sobotę 21 lipca od konfrontacji przed własną publicznością z Arką Gdynia.