Wisła Płock pokonała mistrza Azerbejdżanu, pięć goli w sparingu

Dziurek / shutterstock.com
Wisła Płock pokonała Karabach Agdam Baku 3:2 (1:1) w ostatnim meczu sparingowym podczas obozu przygotowawczego w Turcji.
Na listę strzelców po stronie "Nafciarzy" wpisali się Angel Garcia Cabezali, Dominik Furman z rzutu karnego i Damian Rasak, który pięć minut przed końcem ustalił wynik po asyście kapitana zespołu.
Bramki dla mistrza Azerbejdżanu zdobyli natomiast Mahir Emreli z rzutu karnego oraz siedem minut po zmianie stron Jaime Romero.
Wisła Płock zajmuje ósme miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy po rundzie jesiennej. Ekipa z Mazowsza ma tylko punkt przewagi nad dziewiątą w klasyfikacji Jagiellonią Białystok.