Wisła Płock wygrała w sparingu z Jagiellonią

asinfo
Wisła Płock pokonała Jagiellonię Białystok 3:1 w sobotnim meczu towarzyskim. Spotkanie zostało rozegrane w Kępie.
Wynik otworzyła bramka samobójcza. Po dośrodkowaniu ze skrzydła niefortunnie interweniował we własnym polu karnym Alan Uryga, który pokonał własnego golkipera. To był jedyny gol w pierwszej połowie, po którym prowadziła "Jaga".
Druga odsłona należała do "Nafciarzy". Na jej początku szybko do remisu doprowadził sprowadzony latem Karol Angielski. W 57. minucie na 2:1 Trafił Adam Dźwigała. W końcówce zwycięstwo drużynie prowadzonej przez Jerzego Brzęczka zapewnił Patryk Stępiński.
*****

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 3:1 (1:0)

Bramki: Angielski 47, Dźwigała 57, Stępiński 87 - Uryga 23 (sam.)

Żółte kartki: Bezjak, Adamec, Burliga.
Wisła Płock: Thomas Dahne - Cezary Stefańczyk (46, Patryk Stępiński) Bartłomiej Sielewski (46, Damian Byrtek) , Alan Uryga (46, Alan Uryga), Krystian Miś (46, Marcin Warcholak) - Dominik Furman (46, Damian Szymański), Damian Rasak (46, Igor Łasicki) - Jakub Łukowski, Mateusz Szwoch (46, Nico Varela), Caló Oliveira (46, Lucas Guedes) - Oskar Zawada (46, Karol Angielski).
Jagiellonia (I połowa): Marian Kelemen - Jakub Wójcicki, Ivan Runje, Gutieri Tomelin, Guilherme Sitya - Taras Romanczuk - Roman Bezjak, Rafał Grzyb, Przemysław Mystkowski, Dejan Lazarević - Cillian Sheridan.
Jagiellonia (II połowa): Grzegorz Sandomierski - Łukasz Burliga, Gutieri Tomelin (62’ Michał Ozga), Nemanja Mitrović, Bodvar Bodvarsson - Piotr Wlazło - Przemysław Mystkowski (65’ Szymon Łapiński), Martin Pospisil, Mateusz Machaj, Martin Adamec - Patryk Klimala.