Nadchodzące

Włosi pokonali Hiszpanię na ME U-21. Piękne trafienie Ceballosa [WIDEO]

reprezentacja Włoch U21
Źródło zdjęcia: Marco Canoniero/Shutterstock

Włochy wygrały przed własną publicznością z Hiszpanią 3:1 (1:1) w drugim niedzielnym meczu grupy A piłkarskich ME U-21.

Na Stadio Renato Dall'Ara w Bolonii prowadzenie ekipie z Półwyspu Iberyjskiego zapewnił po dziewięciu minutach gry kapitalnym uderzeniem z dystansu Dani Ceballos.

Dziewięć minut przed przerwą wyrównał sprytnym strzałem w krótki róg Federico Chiesa, który wcześniej efektownie minął rywala.

Niespełna dwadzieścia minut po zmianie stron napastnik Fiorentiny po raz drugi wpisał się na listę strzelców, po sytuacyjnym uderzeniu z kilku metrów. Siedem minut przed końcem losy konfrontacji rozstrzygnął Lorenzo Pellegrini, wykorzystując podyktowany po analizie VAR rzut karny.

"Azzurri" w drugiej kolejce podejmą na tym samym stadionie reprezentację Polski. Zespół z Półwyspu Iberyjskiego zagra natomiast z Belgią, która na inaugurację turnieju uległa nieoczekiwanie "biało-czerwonym" 2:3.

+2
Nie mogę już się doczekać meczu Polski z Hiszpanią i Włochami.
17 cze 2019 | 01:21
+5
To był mecz włoskich mężczyzn z hiszpańskimi chłopcami.
16 cze 2019 | 23:38
+10
bramki piekne i Ceballosa i Chiesy. Wlosi przetrwali poczatkowy napor Hiszpanow a pozniej to juz jezdzili po nich jak monster truck. Hiszpanie dosyc szybko padli fizycznie i to jest jakas wskazowka dla naszych chlopakow jak grac. a jak grac z Wlochami ? przede wszystkim blokada Chiesy ale bedzie ciezko bo on moze grac po lewej i prawej stronie.
17 cze 2019 | 09:25
0
Moim zdaniem trzeba wygrać najpierw z Hiszpanią, a później autobus z Włochami. Włosi mają za dobrych piłkarzy, zablokujemy Chiesę to strzeli Kean. Z Hiszpanią trzeba jak najwięcej strzelać bo bramkarz słaby.

Moim zdaniem widać różnicę w przygotowaniu taktycznym kadry U-21, a reprezentacji Brzęczka.
Tutaj chłopacy wygrywają z lepszym przeciwnikiem mając zaplanowany schemat gry i plan działania. Gdyby nie ten błąd Bielika to w ogóle taktycznie mecz byłby idealny. U Brzęczka z gorszymi reprezentacjami od naszej polscy zawodnicy grają długą lagę na Lewandowskiego. Nawet ten mecz z Izraelem był cienki, bo Polacy oddali tylko 4 celne strzały i wpadły 4 bramki- 2 przez cieniutkiego bramkarza.
16 cze 2019 | 23:30
+9
Akcja i bramka Chiesy dla mnie jeszcze lepsza niż goo Ceballosa
16 cze 2019 | 23:11
+6
dla mnie uderzenie z dystansu, czyli z większej odległości to zaczyna się jakoś ~25 metrów od bramki i dalej, a nie zza 16 :D ale bramka świetna oczywiście