Wolfsburg lepszy od Eintrachtu

Otto Born / Shutterstock.com
W 13. kolejce Bundesligi VFL Wolfsburg wygrał na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt 2:1. Bohaterem spotkania był Daniel Ginczek, który w zespole gości strzelił gola i zaliczył asystę.
Podopieczni Adi Hutter mieli serię ośmiu spotkań bez przegranej. Dobrą passę przerwali piłkarze z Wolfsburga.
Goście prowadzenie objęli w 31. minucie po Admira Mehmediego, który wykorzystał podanie Daniela Ginczka i mierzonym strzałem w długi róg pokonał bramkarza Eintrachtu.

W 68. minucie na listę strzelców wpisał się Ginczek. Pomocnik Wolfsburga uderzył skutecznie z pięciu metrów po dośrodkowaniu Rexhbecaja.
W końcówce spotkania gospodarze zdobyli jak się okazało honorową bramkę. Luka Jović trafił do pustej bramki.
W tabeli Bundesligi Eintracht jest piąty z dorobkiem 23 punktów, VFL Wolfsburg awansował na ósmą pozycję, mając na koncie 18 punktów.