Wpadka Arsenalu w derbach Londynu. Porażka może go drogo kosztować

CosminIftode/Shutterstock
Arsenal skomplikował swoją sytuację w walce o awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. "Kanonierzy" niespodziewanie przegrali u siebie z Crystal Palace 2:3.
Goście prowadzili już do przerwy - pierwszego gola meczu strzelił Christian Benteke. Drugą połowę lepiej zaczął Arsenal, który wyrównał za sprawą Mesuta Ozila.
Później na boisku bardziej konkretni byli piłkarze Crystal Palace, którzy zdobyli dwa kolejne gole. Najpierw do bramki gospodarzy trafił Wilfried Zaha, później Bernda Leno pokonał James McArthur. W końcówce meczu rozmiary porażki Arsenalu zmniejszył Pierre-Emerick Aubameyang.
"Kanonierzy" na cztery mecze przed końcem rozgrywek zajmują czwarte miejsce w tabeli. Piątą Chelsea wyprzedzają tylko lepszą różnicą goli. Crystal Palace jest dwunaste.
Kamil Kaczmarek21 Apr 2019 · 19:55
Źródło: Sportowe Fakty