Wygrana Denizlisporu, Stachowiak obronił karnego, grał Murawski

Denizlispor wygrał na wyjeździe z Antalyasporem 2:0 (1:0) w mecz 2. kolejki tureckiej Super Lig. W barwach gości całe spotkanie rozegrali Adam Stachowiak i Radosław Murawski.
Denizlispor objął prowadzenie przy pomocy gospodarzy. W 37. minucie piłkę do własnej bramki skierował Bahadir Ozturk.
Rezultat spotkania na 2:0 dla gości ustalił w 69. minucie Modou Barrow, dla którego to pierwszy gol w tureckim klubie.
W bramce gości cały mecz rozegrał Adam Stachowiak i w drugiej połowie obronił rzut karny, wykonywany przez Aatifa Chahechouhe'a. W pomocy przez 90 minut grał Radosław Murawski. Dla obu Polaków to drugi występ w tym sezonie.
W tabeli Super Lig Denizlispor ma 6 punktów i jest trzeci. Natomiast Antalyaspor z dorobkiem trzech punktów zajmuje dziewiąta lokatę.