Wygrana Dinama Zagreb, Damian Kądzior wrócił do gry

DarioZg / shutterstock.com
Dinamo Zagrzeb wygrało u siebie z NK Osijek 3:0 w meczu 22. kolejki chorwackiej ekstraklasy. W zespole gospodarzy 23 minuty rozegrał Damian Kądzior, który ostatnio był kontuzjowany.
Mistrzowie Chorwacji po pierwszej połowie prowadzili 2:0 po golach Komnena Andricia oraz Iyayi Believe Atiemwena. W drugiej połowie rezultat spotkania na 3:0 ustalił Amir Rrahmani.
Przy takim wyniku na murawie w 67. minucie pojawił się Damian Kądzior. Dla polskiego pomocnika był to dziewiętnasty mecz w tym sezonie. 26-latek rozegrał pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej. Wcześniej leczył kontuzję kostki.
W tabeli chorwackiej ekstraklasy Dinamo Zagrzeb jest zdecydowanym liderem z dorobkiem 57 punktów. NK Osijek to trzeci zespół ligi, ma na koncie 40 punktów.
Jakub Kreśliński24 Feb 2019 · 21:27