Wyjazdowa porażka CD Leganes w spotkaniu z Betisem

Alfonso de Tomas/Shutterstock
Betis Sewilla pokonał u siebie CD Leganes 2:1 (0:0) w ostatnim sobotnim meczu trzeciej kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Benito Villamarin goście objęli prowadzenie pięć minut po zmianie stron, kiedy to skutecznie przymierzył z kilku metrów Duńczyk Martin Braithwaite.
Radość zespołu z Walencji nie trwała jednak zbyt długo. Cztery minuty później wyrównał z bliska Loren, a po kolejnych siedmiu minutach Francuz Nabil Fekir wykończył w polu karnym rywali płaskim strzałem akcję i dogranie Sergio Canalesa.
"Verdiblancos" z Andaluzji zdobyli w ten sposób pierwsze trzy punkty i przesunęli się na trzynaste miejsce w tabeli. "Pepineros" z Kastylii natomiast doznali trzeciej porażki z rzędu i zamykają w tym momencie klasyfikację.