Wyjazdowa wygrana Realu Valladolid w starciu z Espanyolem

Brais Seara / Shutterstock
Espanyol Barcelona przegrał u siebie z Realem Valladolid 0:2 w pierwszym niedzielnym meczu 7. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla gości była to druga wygrana w tych rozgrywkach.
W 25. minucie gola strzelił dla przyjezdnych Michel, który wykorzystał rzut karny. Gospodarze od 66. minuty grali w osłabieniu bo czerwoną kartkę otrzymał Fernando Calero. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Oscar Plano.
Po tej porażce podopieczni Davida Gallego zajmują 18. miejsce w tabeli ze zdobytymi pięcioma punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z RCD Mallorca.
Natomiast zespół prowadzony przez Sergio plasuje się na 10. pozycji z dziewięcioma "oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Atletico Madryt.