Wyjazdowe zwycięstwo New York City

charnsitr/Shutterstock
New York City wygrało na wyjeździe z Orlando City 2:0 (2:0) w meczu 22. kolejki amerykańskiej ligi MLS.
Na Orlando City Stadium przyjezdni objęli prowadzenie dopiero w 40. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Maximiliano Moralez.
W doliczonym czasie pierwszej połowy goście spotkania zdołali powiększyć swoją przewagę za sprawą trafienia Antona Tinnerholma, który wykorzystał dośrodkowanie Maximiliano Moraleza i pokonał golkipera rywali.
Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem w 83. minucie czerwoną kartką został ukarany Shane O'Neill.
Podopieczni Jamesa O'Connora zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, z kolei zespół Domeneca Torrenta plasują się na 2. pozycji.
W innym meczu tej serii gier, Los Angeles FC przed własną publicznością zremisowało z Los Angeles Galaxy 2:2 (2:0).