Wyjazdowe zwycięstwo St. Pauli, grał Sobota

MSV Duisburg przegrał przed własną publicznością z FC St. Pauli 0:1 (0:0) w niedzielnym meczu 23. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi. Od 72. minuty w barwach gości grał Waldemar Sobota.

Kibice zgromadzeni na Schauinsland-Reisen-Arena na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 64. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Marc Rzatkowski, a asystował mu Jeremy Dudziak. Wynik rywalizacji ustalił John Verhoek, który pokonał bramkarza gospodarzy tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.

FC St. Pauli zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Drużyna Waldemara Soboty ma na swoim koncie 39 punktów, z kolei MSV Duisburg zdobył do tej pory 13 "oczek" i znajduje się na ostatniej pozycji.

Pełne 90 minut w bramce Eintrachtu Brunszwik rozegrał Rafał Gikiewicz. Zespół polskiego golkipera zremisowała na własnym stadionie z FSV Frankfurt 0:0. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział natomiast Adam Matuszczyk.