Wysoka wygrana drużyny Rafała Gikiewicza

YouTube
W trzeciej kolejce 2. Bundesligi Union Berlin wygrał u siebie z FC St. Pauli 4:1. Całe spotkanie w zespole gospodarzy rozegrał Rafał Gikiewicz.
Zespół Unionu długo męczył się z przełamaniem obrony gości. Udało się w końcówce pierwszej połowie. W ciągu trzech minut do siatki trafili Grischa Promel i Akaki Gogia.
Po przerwie dwie kolejne bramki dla gospodarzy zdobył Sebastian Andersson. Dla ekipy FC St. Pauli honorowe trafienie zaliczył Henk Veerman.
W zespole z Berlina całe spotkanie w bramce rozegrał Rafał Gikiewicz. Z ławki rezerwowych drużyny z Hamburga nie podniósł się Waldemar Sobota.
Po trzech kolejkach Union Berlin jest liderem i ma na koncie siedem punktów. FC St. Pauli z dorobkiem sześciu "oczek" plasuje się na piątej pozycji.