BATE Borysów w formie przed rewanżem z Piastem Gliwice. Wysokie zwycięstwo w lidze białoruskiej

Laszlo Szirtesi / shutterstock.com
BATE Borysów wygrało u siebie z Tarpieda-BiełAZ Żodzino 4:1 (2:0) w sobotnim meczu 15. kolejki białoruskiej Wyszejszaja Lihi.
Dwubramkowe prowadzenie dla pucharowego rywala Piasta Gliwice zapewnili już w pierwszym kwadransie spotkania Serb Nemanja Milić i Stanisłau Drahun.
Trzynaście minut przed końcem piłkę niefortunnie skierował do własnej bramki Serb Slobodan Simović, ale już dwie minuty później wynik podwyższył Ihar Stasiewicz. Gości pogrążył jeszcze w doliczonym czasie gry Maksim Skawysz.
BATE po trzecim zwycięstwie z rzędu awansowało na pozycję lidera tabeli. Rywal Piasta ma teraz punkt przewagi nad Dynamem Brześć.
Kamil Kaczmarek13 Jul 2019 · 21:48