2:2! Fatalny początek drugiej połowy w wykonaniu Polaków! Kazachstan odrabia straty!

4 wrz 2016 | 16:51 96
Źródło zdjęcia: asinfo
Reprezentacja Polski mierzy się z Kazachstanem w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji.

W pierwszych minutach to Polska miała inicjatywę w grze, ale niewiele się działo pod bramką Kazachów. Pierwsza odważniejsza akcja biało-czerwonych dała nam jednak prowadzenie. Autorem bramki był Bartosz Kapustka.

Zawodnik Leicester wykończył bardzo ładną i szybką akcję zawodników Adama Nawałki. Nasz skrzydłowy otrzymał w polu karnym podanie od Jakuba Błaszczykowskiego, wyprzedził obrońców i mając przed sobą tylko bramkarza rywali, wpakował piłkę do siatki.

Biało-czerwoni w następnych minutach nadal przeważali. Stworzyli sobie kilka dobrych okazji, m in. poprzeczka Milika. Nasi zawodnicy podwyższyli prowadzenie w 35 minucie za sprawą Roberta Lewandowskiego, który wykorzystał rzut karny.

W pierwszej połowie więcej goli już nie zobaczyliśmy, choć tuż przed przerwą inicjatywę przejęli rywale z Kazachstanu i potrafili dwukrotnie zagrozić bramce strzeżonej przez Łukasza Fabiańskiego. W odpowiedzi po raz drugi bardzo bliski strzelenia gola był Arkadiusz Milik, który tym razem trafił w słupek.

Druga odsłona zaczęła się dla naszej drużyny bardzo źle. Kontaktowego gola dla gospodarzy po serii błędów podopiecznych Adama Nawałki zdobył Chiżniczenko.

Za moment było jeszcze gorzej. Drugą, wyrównującą bramkę zdobył Chiżniczenko. Nasi zawodnicy znowu popełniają błędy, stoją w miejscu, a rywale odrabiają straty. Dośrodkowanie Bajżanowa próbował przeciąć Fabiański, ale szybszy był wspomniany Chiżniczenko, który wpakował piłkę do naszej siatki.

Polska na spotkanie z Kazachstanem wyszła w następującym składzie:

Źródło: własne/Twitter
6 wrz 2016 | 10:17
+2
Szkoda ze tak zagrali poczatek drugiej polowy;-( Szkoda tych punktow;-( Mysle ze to tylko wypadek przy pracy i juz bedzie tylko lepiej. Nawalka nie powinien zwlekac tak ze zmianami. Powinien wpuscic Teodorczyka za Milika. Tak zmiany zaczac od razu w 60 minucie gdy zle sie stalo!
5 wrz 2016 | 14:24
0
Nie fatalny tylko chujowy wręcz
5 wrz 2016 | 08:44
0
Widać bez Pazdana i Jędzy ta obrona to pośmiewisko!!
5 wrz 2016 | 05:45
-3
nawałka to antylegijny idiota, który zgubił nam 2 punkty! Salamon? naprawdę lepszy do Pazdana? cwel poznański linetty? ta cipa jest cienka jak zwykle. furman jest lepszy
5 wrz 2016 | 05:43
-1
wina nawałki bo stawia na jakiegoś salomona zamiast Legionistę Pazdana. ta śląska suka rozwala kadrę, którą nawet down by poprowadził. nawałka odejdź w końcu z tej reprezentacji chuju! Leo wróć!!!
4 wrz 2016 | 20:38
0
Oby to był tylko jeden słabszy występ Biało-Czerwonych...A tak po za tym najdroższy zawodnik Kazachstanu Isłamchan kosztuje 1,0 mln euro...Najtańszy zawodnik z dzisiejszego składu Polski,to Salamon i kosztuje 2,2 mln euro :( A wynik 2-2
4 wrz 2016 | 20:31
+2
Zabrakło szczęścia ...
4 wrz 2016 | 20:00
+3
Miliki dzisiaj spierdoil trzy setki , dramat ,W obronie Rybus gra jak kaleka , Krycha widac ze jeszcze na wakacach i dlatego nie gra w kubie .
Te dwa punky moga nas kkosztowac mundial , naszczescie grupa jest wzglednie wyrownana i kazdy moze z kazdym wygrac nie jedna ekipa jeszcze potraci punkty z Kazachstaniem.
OIgonie murawa jak na oriliku i podobna gra.
4 wrz 2016 | 19:56
+2
Nawałka swoje gdzie sa zmiany remisuje ma na ławce 2 napastników a tu wprowadza srodkowego pomocnika na bok poraszka co on zaczyna robić żeby tylko im tych 2 punktów nie zabrakło w koncowym rozrachunku..
+3
Ehh. Szkoda tych dwóch punktów, były one na wyciągnięcie ręki. Szkoda tym bardziej słupka i poprzeczki Milika.
4 wrz 2016 | 19:54
+2
Czemu gramy taktyką prosto z Euro?Tęsknie za dobrą ofensywną grą z czasów eliminacji.
-2
Milik k*wa krowy doić a nie w piłkę grać. Gdyby było 4:0 do przerwy to na pewno Kazachom chciałoby się jeszcze grać w piłkę
4 wrz 2016 | 19:53