Zaskakujące sceny w Premier League. Unai Emery wbiegł na boisko i przerwał szarpaninę [WIDEO]

Twitter Screen
Podczas meczu pomiędzy Aston Villą a Brentford doszło do awantury. Unai Emery wkroczył między zawodników i próbował przerwać szarpaninę.
W niedzielę Brentford zmierzyło się z Aston Villą w ramach 17. kolejki Premier League. Spotkanie było rozgrywane na Brentford Community Stadium w Londynie.
Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1 na korzyść "The Vilans". Na listę strzelców po stronie zwycięskiego zespołu wpisali się Alex Moreno i Ollie Watkins. Bramkę dla Brentford zdobył Keane Lewis-Potter.
Pod koniec niedzielnego spotkania doszło do awantury. Bramkarz Aston Villi, Emiliano Martinez, starł się z napastnikiem Brentford, Nealem Maupayem.
Argentyńczyk spiął się z Francuzem, po tym jak ten upadł na murawę sygnalizując popełnienie przewinienia. Golkiper był oburzony zachowaniem rywala i wdał się z nim w szarpaninę.
Chwilę później do starcia dołączyli pomocnik "The Vilans", Boubacar Kamara, oraz piłkarz "Pszczół", Yegor Yarmolyuk. W trakcie zamieszania Francuz szarpnął Ukraińca za twarz.
Unai Emery postanowił zareagować na boiskowe wydarzenia i wkroczył na murawę. Szkoleniowiec starał się załagodzić sytuację i odciągał Martineza.
Ostatecznie sędzia postanowił ukarać osoby, które wzięły udział w awanturze. Maupay, Yarmoluk, Martinez i Emery obejrzeli żółte kartki, a Kamara został wyrzucony z boiska.
Filip Węglicki18 Dec 2023 · 10:34
Źródło: Twitter