Znakomity mecz Tymoteusza Puchacza! Gol z dystansu i asysta [WIDEO]

Tymoteusz Puchacz imponuje formą na zapleczu Bundesligi. Zawodnik Kaiserslautern strzelił gola i zanotował asystę w starciu z FC Nuernberg.
Kilka tygodni temu 24-latek zmienił barwy w poszukiwaniu minut. Union Berlin zdecydował się wypożyczyć go do Kaiserslautern.
Puchacz szybko przebił się do składu w nowym klubie. W każdym z trzech poprzednich meczów wahadłowy znajdował się w wyjściowej jedenastce Kaiserslautern.
Dziś Dirk Schuster znów postawił od początku na reprezentanta Polski. Wynik meczu z FC Nuernberg otworzył Richmond Tachie.
Kolejne minuty stanowiły prawdziwy popis Puchacza. Najpierw strzelił on gola, oddając mocne uderzenie z dystansu.
W 30. minucie Polak po raz kolejny podłączył się do ataku. Tym razem zaliczył asystę przy bramce Ragnara Ache.
Kaiserslautern wygrało mecz 3:1. Puchacz i spółka zajmują obecnie szóste miejsce na zapleczu Bundesligi.
Adam Kłos02 Sep 2023 · 21:54