Znamy pierwszego finalistę Klubowych Mistrzostw Świata! Faworyt miał kłopoty [WIDEO]

A.PAES / shutterstock.com
Flamengo jest pierwszym finalistą Klubowych Mistrzostw Świata. Triumfator Copa Libertadores wygrał z Al-Hilal 3:1.
Mecz zaczął się sensacyjnie, bo w 18. minucie prowadzenie objął zespół z Arabii Saudyjskiej. Gola strzelił wówczas Salim ad-Dausari.
Faworyzowane Flamengo odrobiło straty na początku drugiej połowy. W 49. minucie na listę strzelców wpisał się Giorgian De Arrascaeta.
Kolejne gole padły w końcówce. W 78. minucie prowadzenie drużynie z Brazylii dał Bruno Henrique, który efektownym strzałem głową wykończył dośrodkowanie Rafinhii.
Trzy minuty później wynik samobójczym strzałem ustalił Ali Albulayhi.
Al-Hilal kończyło mecz w dziesiątkę. W 83. minucie z boiska za kopnięcie rywala został wyrzucony bramkarz Andre Carillo.
Flamengo swojego finałowego rywala pozna w środę. Liverpool w drugim półfinale zagra wtedy z Monterrey.
Marcin Karbowski17 Dec 2019 · 20:25
Źródło: własne, asinfo