Znamy spadkowiczów z Premier League. Niepewna interwencja Łukasza Fabiańskiego [WIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Znamy wszystkich spadkowiczów z Premier League. Do Norwich City dołączyły Watford i Bournemouth. Aston Villa uratowała się dzięki wyjazdowemu remisowi z West Hamem 1:1.
Zespół z Birmingham objął prowadzenie w 84. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Jack Grealish. Błąd przy obronie jego strzału popełnił Łukasz Fabiański, który źle obliczył tor lotu piłki. Polak rozegrał cały mecz w barwach swojej drużyny.
Goście z prowadzenia cieszyli się bardzo krótko. Minutę później wyrównał Andrij Jarmołenko.
Aston Villa do końca meczu nerwowo oczekiwała na wieści ze stadionu Arsenalu. Te okazały się dla niej pomyślne, bo "Kanonierzy" pokonali Watford 3:2.