Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Żużel. Bartosz Zmarzlik: Z mechanikami zrobiliśmy bardzo dobre zmiany

Bartosz Zmarzlik
Źródło zdjęcia: Dziurek / shutterstock.com

Bartosz Zmarzlik nie krył radości po wygranej w PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi 2019, które odbyły się w Gdańsku.

Wychowanek Stali Gorzów pokonał w finałowym wyścigu Piotra Pawlickiego. Trzecią lokatę zajął Słowak Martin Vaculik, który uzupełnił podium imprezy.

- Zdecydowanie trzeba było się namęczyć o to pierwsze miejsce. Początek zawodów nie był zły, ale nie był też idealny - wyznał Zmarzlik dla oficjalnego serwisu Speedway Ekstraligi.

- Z moimi mechanikami zrobiliśmy bardzo dobre zmiany i miałem znacznie lepsze, szybsze starty. Cieszę się, zawsze to kolejna wygrana, którą można wpisać do CV - podkreślił uczestnik cyklu Grand Prix.

- W finale trzeba było spodziewać się wszystkiego. Jedzie wtedy czterech naprawdę szybkich zawodników. Trzeba mieć głowę mocno skoncentrowaną, żeby nie popełnić wtedy nawet najmniejszego błędu - dodał Zmarzlik.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.