Zwycięski powrót Manchesteru United! "Czerwone Diabły" awansowały do finału Pucharu Anglii! [VIDEO]

Matthew B DeLeon, wikipedia
Manchester United pokonał Tottenham 2:1 (1:1) w meczu półfinałowym Pucharu Anglii. Dzięki temu to "Czerwone Diabły" zagrają w finale rozgrywek.
Lepiej spotkanie na Wembley zaczęli piłkarze Pochettino. Już w 11. minucie strzałem z bliskiej odległości Dele Alli pokonał Davida De Geę.
Kilkanaście minut później był już remis. Alexis Sanchez wykorzystał dośrodkowanie Paula Pogby i po strzale głową umieścił piłkę w bramce "Kogutów".
Po przerwie zwycięską bramkę dla "Czerwonych Diabłów" strzelił Ander Herrera. Reprezentant Hiszpanii wpisał się na listę strzelców w 62. minucie.
W drugim meczu półfinałowym zmierzą się jutro ekipy Chelsea i Southampton. Finał odbędzie się 19 maja.