Zwycięstwo Olympique Lyon z Angers na własnym stadionie

ninpavisic / shutterstock.com
Olympique Lyon pokonał u siebie SCO Angers 2:1 w meczu 33. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy to siedemnaste zwycięstwo w sezonie.
Pierwszą bramkę zdobył w 14. minucie Memphis Depay, który wykorzystał sytuację sam na sam i zaliczył siódme trafienie w sezonie.
Bramkę na 2:0 zdobył w 39. minucie Martin Terrier po strzale sprzed pola karnego. 22-letni napastnik wpisał się na listę strzelców w trzecim kolejnym spotkaniu, a w całych rozgrywkach strzelił osiem goli.
Przy obu bramkach asystował Houssem Aouar.
Goście jedynego gola strzelili minutę przed końcem podstawowego czasu gry. Futbolówkę do własnej bramki skierował Lucas Tousart.
W tabeli Ligue 1 Olympique Lyon jest trzeci z dorobkiem 59 punktów. Natomiast SCO Angers zajmuje dwunastą pozycję, mając na koncie 41 punktów. Dla ekipy z regionu Kraju Loary porażka na Parc Olympique Lyonnais była pierwszą przegraną od sześciu kolejek.
Jakub Kreśliński19 Apr 2019 · 22:47