Zwycięstwo Polaków w siatkarskim thrillerze! Biało-czerwoni pokonali Amerykanów po pięciu setach!

pzps.pl
Reprezentacja Polski wygrała z USA 3:2 w meczu Ligi Narodów. Spotkanie było pełne emocji.
TUTAJ przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Pierwszy set to wyraźna dominacja Amerykanów. Goście zza oceanu pewnie wygrali 25:17.
Polacy podnieśli się w drugim secie i nawiązali równą walkę z USA. Końcówka seta była bardzo nerwowa, lecz Polacy okazali się lepsi - wygrali na przewagi 34:32.
W trzecim secie końcówka seta należała już do Amerykanów. To oni lepiej sobie w niej poradzili i zwyciężyli 28:26.
Czwarty set był bardzo wyrównany. Tuż pod koniec tej partii Polacy zdołali odskoczyć na 2 punkty (23:21) i ostatecznie wygrać ją 25:23.
O rezultacie spotkania musiał rozstrzygnąć tie-break. W nim lepsi okazali się Polacy, którzy odskoczyli na kilka punktów. Piątą partię wygrali ostatecznie 15:9.
USA - Polska 2:3 (25:17, 32:34, 28:26, 23:25, 9:15)
Mateusz Jagniaciak01 Jun 2019 · 20:42
Źródło: własne/Twitter